Uwolnij się od pcos!

Dołącz do programu grupowego, dzięki któremu rozpracujesz PCOS od podstaw i uwolnisz się od jego objawów.

Wiem, od czego zależy sukces w walce z PCOS. Potrzebujesz nie tylko instrukcji, ale przede wszystkim wsparcia i motywacji.

Widzę na co dzień, jaki wpływ na sukces moich Klientek ma wsparcie otoczenia oraz motywacja nie tylko wewnętrzna, ale i zewnętrzna.

Dlatego zdecydowałam się postawić na projekt, który wzmocni efekty naszej pracy nad Twoim sukcesem w walce z PCOS!

Mój autorski program to znakomite miejsce dla kobiet, które mają już dość objawów PCOS i w końcu pragną odzyskać zdrowie hormonalne.

Jesteś tutaj, ponieważ jesteś jedną z moich Klientek. Właśnie Ty masz dziś pierwszeństwo, aby skorzystać z mojego Programu, w którym otrzymasz nie tylko moje wsparcie, ale też motywację zewnętrzną, która pomoże Ci wypracować efekty.

W zależności od rozwoju projektu – przewiduję możliwość zaproszenia do Programu również kolejnych osób “z zewnątrz”. Natomiast wiem, że właśnie Ty, znając już mnie oraz mój system pracy – dużo więcej i szybciej z niego wyciągniesz dla siebie i swojego zdrowia.

Mając PCOS możesz czuć się zagubiona. Prawdopodobnie:

objawy, których doświadczasz wcześniej nie zostały zrozumiane

nikt Cię nawet dokładnie nie wysłuchał

nie wiesz nawet, co faktycznie może Ci pomóc w osiągnięciu remisji PCOS (bo tak – jest to możliwe)

… dlatego chcąc stawić czoło Twoim problemom stworzyłam program ,,Uwolnij się od PCOS!”

Co otrzymujesz po dołączeniu do Programu?

Z

30-minutowa indywidualna konsultacja ze mną

1x miesiąc

Z

sesje Q&A na grupie Facebook

2x miesiąc

Z

wsparcie na dedykowanej grupie na Facebooku

pojawiam się na niej 1x w tygodniu i odpowiadam na zadawane pytania.

Z

“Starter pack”

z podstawowymi zaleceniami, przykładowym jadłospisem 5 – dniowym (w wersjach kalorycznych – 1600 – 1700 – 1800 kcal + przykładowy jadłospis bez nabiału) oraz tabelkami, planerami, nawykownikami (będą dostępne w plikach grupy).

BONUS

bezpłatny dostęp do wszystkich moich webinarów, które będą się pojawiać.

Dlaczego proponuję Ci taką formę współpracy?

Bo wiem, że może się sprawdzić lepiej niż współpraca 1:1! Ten program to coś więcej!

Dzięki konsultacji nadal jesteś pod moją indywidualną opieką, a zyskujesz dodatkowe gratisy i możliwość głębszego wejścia w temat PCOS.

Sesje Q&A to wspaniała okazja na zadawanie pytań i bieżące rozwiązywanie problemów.

Na sesjach Q&A będzie też możliwość uzyskania mojej pomocy w interpretowaniu aktualnych wyników badań. Twoje wyniki i ich interpretacja będą bardzo pomocne również dla innych dziewczyn.

Dzięki historii innych dziewczyn biorących udział w programie – zainspirujesz się do zmian i z pewnością wyciągniesz wnioski dla siebie.

Grupa kobiet, z którą będziesz w programie zapewni Ci dodatkowe wsparcie i inspirację.

O wszystkie bieżące problemy i zagwozdki będziesz mogła zapytać na grupie programu.

Kto może skorzystać z Programu?

Program jest dedykowany dla kobiet, które mają zdiagnozowane PCOS. Niezależnie od typu PCOS, a jakim się borykasz (a może nawet nie wiem, że jest coś takiego jak typy PCOS?) w programie znajdziesz dla siebie pomoc i wsparcie.

44,00 

20 w magazynie

Z przyjemnością powitam Cię w programie:

… jeśli chcesz wziąć sprawy w swoje ręce i zależy Ci na tym, żeby pozbyć się PCOS raz na zawsze. Nie będę Cię czarować – na pewno będzie potrzebne Twoje zaangażowanie, bo zmiany się same nie wprowadzą.

… jeśli zrozumiesz, że sukces w Twojej drodze jest dostępny szybciej niż myślisz i masz ogromny wpływ na swoje zdrowie. Już dosyć trwania w przekonaniu, że nic nie możesz zdziałać z PCOS.

Przedstawię Ci moją historię…

Sama zmagałam się z PCOS, prawdopodobnie wiele, wiele lat. Jako młoda 19 letnia dziewczyna zgłosiłam się do lekarza z nieregularnymi miesiączkami i od razu zostały mi zaproponowane tabletki antykoncepcyjne. Teraz już wiem, że nie leczy to zaburzeń hormonalnych, a po prostu je zakrywa.

Jednak w listopadzie 2020 roku zdecydowałam się odstawić tabletki antykoncepcyjne i sięgnąć do przyczyny zaburzeń. W moim przypadku był to stres i stan po odstawieniu tabletek (niestety ale antykoncepcja hormonalna nie jest obojętna dla naszego ciała – ma skutki uboczne, które również wymagają zaopiekowania).

Oczywiście po odstawieniu tabletek objawy PCOS do mnie wróciły ze zdwojoną siłą (dzięki mojemu doświadczeniu w pracy z dziewczynami z PCOS wiedziałam, że tak się może stać). 

Jednak po uporaniu się z przyczyną PCOS, czyli ze stresem i po odżywieniu organizmu odpowiednio wartościowym jedzeniem oraz mądrą i celowaną suplementacją, zaczęłam mieć regularne owulacje, objawy ustały, pozbyłam się podniesionych androgenów a na obrazie usg jajników nie było ani śladu charakterystycznych dla PCOS cyst.

W temacie PCOS pracuję już aktywnie od wielu lat, a moim głównym celem jest pokazanie Ci tej drogi i utwierdzenie Cię w przekonaniu, że REMISJA PCOS JEST MOŻLIWA!

Co jest pewne po udziale w Programie?

Poczujesz się po prostu lepiej! Lepsze samopoczucie i większy poziom energii to coś, co słyszę najszybciej na konsultacjach.

Zyskasz wiedzę o przyczynach i możliwych sposobach radzenia sobie z PCOS.

Poznasz lepiej swój organizm. Zdobędziesz umiejętności, które pozwolą Ci działać na co dzień.

Prędzej czy później odzyskasz miesiączkę i/lub owulację.

Dokonamy tego wspólnie,

w Programie “Uwolnij się od PCOS” w grupie kobiet, które podobnie jak Ty są gotowe na celowane działanie w PCOS.

Nie mogę Ci jednak zagwarantować czasu, jaki będziesz potrzebowała, aby uwolnić się od PCOS. Proces musi trwać odpowiednio długo, ponieważ musimy wspólnie prawidłowo zweryfikować przyczynę Twojego PCOS i czynnie na nią działać.

Poza tym, organizm też potrzebuje czasu – samo przygotowanie owulacji (która jest kluczowa dla zdrowia hormonalnego) może trwać nawet 100 dni, jeśli stworzysz dla niej odpowiednie warunki. 

Wiem też, że możesz mieć różną przestrzeń w życiu na dokonywanie zmian – ale pamiętaj, że tempo zmian, które ze mną wprowadzisz jest zawsze wystarczające. Ważne, żeby iść w dobrą stronę, a efekty przyjdą.

DLACZEGO MOŻESZ MI ZAUFAĆ?

Jestem dietetyczką kliniczną, specjalizującą się w insulinooporności, PCOS, zaburzeniach hormonalnych i zdrowiu tarczycy. Mam rozsądne podejście do żywienia. Niczego nie zakazuję, ale szukam rozwiązań 🙂 

Zawsze stawiam bardzo mocno na znalezienie przyczyn zaburzeń, bo tylko działanie przyczynowe jest w stanie trwale Ci pomóc.

Na swojej drodze spotkałam już ogrom kobiet, którym udało mi się pomóc i które dzięki mojemu wsparciu odzyskały regularne cykle, wprowadziły PCOS w remisję i po prostu – poczuły się lepiej.