2 – DNIOWY WARSZTAT ONLINE 12 – 13.04.2023r.

Pozbądź się PCOS!

Kompleksowy warsztat dla kobiet, które chcą raz na zawsze uporać się z PCOS i jego objawami.

Dzięki warsztatom uzyskasz wiedzę i konkretne wskazówki (dieta, suplementacja, styl życia), dzięki którym przywrócisz regularne miesiączki, obniżysz androgeny, poprawisz wygląd skóry, zredukujesz czarne włoski i po prostu poczujesz się lepiej, a PCOS pójdzie w zapomnienie.

Dla osób biorących udział w warsztacie będzie dostępne nagranie! Nie trzeba być ,,na żywo”.

Często jest tak, że mając PCOS myślisz, że nic z tym nie możesz zrobić.

Że tak po prostu jest.

Że taka “Twoja uroda”.

Nic bardziej mylnego.

Możesz być w szoku, ale moja praktyka pokazuje, że z PCOS jak najbardziej można działać i można wprowadzić je w remisje. A remisja oznacza dla Ciebie regularne cykle, koniec z trądzikiem, koniec z wypadającymi włosami, czyli RADOŚĆ i WSPANIAŁE SAMOPOCZUCIE.

miałam pacjentki, które słyszały, że tylko na tabletkach antykoncepcyjnych będą miały regularnie okres - podczas gdy, na tabletach antykoncepcyjnych jedynie wyciszasz objawy, a przyczyna zostaje.

poznałam dziewczyny, którym lekarze nie dawali szans na ciążę, bo PCOS, a po odżywieniu organizmu w nią zachodziły.

przyszły do mnie również klientki, które nie wiedziały, że jest inna, naturalna droga do remisji PCOS - bo nikt im o tym wcześniej nie powiedział.

Skorzystaj z opcji PayPo – dołącz dziś, zapłać za 30 dni. Znajdziesz ją w płatności przez Przelewy 24.

Mało tego.

Sama również byłam w tym miejscu, w którym prawdopodobnie jesteś Ty. Oprócz tego, że jestem mgr dietetyki klinicznej i specjalistką zaburzeń hormonalnych, jestem też kobietą, która wprowadziła swoje PCOS w remisję.  

Tutaj przeczytasz część mojej historii:

Jako młoda 19 letnia dziewczyna zgłosiłam się do lekarza z nieregularnymi cyklami i od razu zostały mi zaproponowane tabletki antykoncepcyjne (możliwe, że znasz ten okropny schemat działania).

Jednak w listopadzie 2020 roku zdecydowałam się odstawić tabletki antykoncepcyjne i sięgnąć do przyczyny zaburzeń. W moim przypadku był to silny stres i stan po odstawieniu tabletek (niestety ale antykoncepcja hormonalna nie jest obojętna dla naszego ciała – ma skutki uboczne, które również wymagają zaopiekowania).

Oczywiście po odstawieniu tabletek objawy PCOS do mnie wróciły ze zdwojoną siłą (dzięki mojemu doświadczeniu w pracy z dziewczynami z PCOS wiedziałam, że tak się może stać i byłam gotowa na działanie). 

Jednak po uporaniu się z przyczyną PCOS oraz po odżywieniu organizmu odpowiednio wartościowym jedzeniem oraz mądrą i celowaną suplementacją, zaczęłam mieć regularne owulacje, objawy ustały, pozbyłam się podniesionych androgenów a na obrazie usg jajników nie było ani śladu charakterystycznych dla PCOS cyst.

                                                     To ja i moje czyściutkie jajniki 😀 –>

W temacie PCOS pracuję już aktywnie od wielu lat, a moim głównym celem jest pokazanie Ci tej drogi i utwierdzenie Cię w przekonaniu, że REMISJA PCOS JEST MOŻLIWA!

Moje osobiste doświadczenia zdecydowanie były motorem napędowym do tego, żeby jeszcze bardziej wejść w temat PCOS.

Nie przyzwyczajaj się do etykiety: PCOS. To nie jest tak, że nie można jej odkleić.

Można!

Możesz cieszyć się z regularnym miesiączek i owulacji (tę radość zrozumieją chyba tylko dziewczyny z zaburzeniami hormonalnymi).

PCOS nie przekreśla ciąży.

Fakt, że masz PCOS nie znaczy, że już zawsze będziesz miała trądzik.

Włosy wcale nie muszą Ci wypadać.

Wzrost czarnych włosków zdecydowanie można osłabić.

Wcale nie jesteś skazana na ogromną ochotę na słodycze.

Działając z PCOS odzyskasz energię i przestaniesz potrzebować drzemek.

Moc pozbycia się PCOS tkwi w każdej z nas.

ALE NIESTETY NIEWIELE KOBIET WIE JAK DOKŁADNIE DZIAŁAĆ W PCOS.

Podczas rozmów z setkami dziewczyn i kobiet odkryłam, że tradycyjne leczenie jest mocno nastawione jedynie na objawy PCOS, które oczywiście – są frustrujące, ale to tak naprawdę działanie przyczynowe ma sens i pozwoli Ci się uwolnić od PCOS.

Znaczna większość dziewczyn nie wie, że jest zupełnie inna droga! I wcale się nie dziwię – nadal mało się o tym mówi.

Z przyjemnością powitam Cię na warsztatach, jeśli zgadza się ze stwierdzeniem, że wyjście z PCOS zależy od Ciebie i jesteś gotowa na głęboką pracę ze stylem życia, dietą, suplementacją.

 

To właśnie od tego zaczyna się droga do remisji PCOS.

 

OD DECYZJI: TAK JESTEM GOTOWA.

Gotowa, aby codziennie podejmować świadome wybory i kroczek po kroczku zmieniać, to co będzie u Ciebie najistotniejsze.

Gotowa, aby nie tylko otrzymać jednorazowy “strzał” motywacji, ale z rozsądku utrzymywać działania mimo jej braku.

Gotowa, aby ZAUWAŻYĆ zmiany, które będą się pojawiać dzięki Twojemu zaangażowaniu.

Nie twierdzę, że proces, przez który Cię przeprowadzę, pójdzie Ci szybko i gładko.

Niektóre dziewczyny potrzebują kilkunastu miesięcy, żeby wyjść z PCOs (u mnie sama decyzja: ,,Tak, chcę w końcu działać” zajęła ok. 1 rok, a pozbycie się PCOS około 6 miesięcy).

 

Moje warsztaty dadzą Ci pewność,  że idziesz w dobrą stronę.

Ale mogę zagwarantować, że jeśli rzeczywiście w pełni skorzystasz z warsztatów i zaangażujesz się w działania, to już za kilka, kilkanaście tygodni możesz doświadczyć:

normalizacji trwania cyklu miesiączkowego.

zdecydowanej poprawy nastroju i samopoczucia.

mniejszej ochoty na słodycze.

mniejszych objawów androgenizacji (trądzik, wypadanie włosów, hirsutyzm).

bardzo prawdopodobne - owulacji.

Pomogę Ci to osiągnąć. Daj sobie pomóc! 

Jak wygląda warsztat Pozbądź się PCOS?

Warsztat będzie nagrywany –  otrzymujesz do niego dostęp na 2 miesiące. 

Bonusy

BONUS I webinar o wartości 69 zł

BONUS II jadłospisy o wartości 198 zł

Kto będzie prowadzić warsztat?

Kasia Bednarska to ja!

Jestem dietetyczką kliniczną, specjalizującą się w insulinooporności, PCOS, zaburzeniach hormonalnych i zdrowiu tarczycy. Mam rozsądne podejście do żywienia. Niczego nie zakazuję, ale szukam rozwiązań 🙂 

Zawsze stawiam bardzo mocno na znalezienie przyczyn zaburzeń, bo tylko działanie przyczynowe jest w stanie trwale Ci pomóc.

Na swojej drodze spotkałam już ogrom kobiet, którym udało mi się pomóc i które dzięki mojemu wsparciu odzyskały regularne cykle, wprowadziły PCOS w remisję i po prostu – poczuły się lepiej.

Zobacz opinie dziewczyn, z poprzedniej edycji warsztatów:

 

Dołącz do grona kobiet, które pozbyły się PCOS i jego objawów.

FAQ

Czy na pewno skorzystam z warsztatów?

Jeśli jesteś gotowa na działania, to tak! Na pewno samo przesłuchanie warsztatów nie pomoże. Ale jeśli zaangażujesz się i zaczniesz iść zgodnie z moimi wskazówkami – korzyści mogą miło Cię zaskoczyć już nawet po kilku tygodniach. W osiągnięciu sukcesu jeśli chodzi o remisję PCOS ważna jest cierpliwość i konsekwencja.

Czy warsztat jest dla mnie?

Tak, jeśli masz PCOS i faktycznie chcesz się z nim uporać. Warsztat jest dla każdej dziewczyny, która chciałaby w końcu pozbyć się przykrych objawów jakie niesie ze sobą PCOS. Warsztat jest szczególnie dla Ciebie, jeśli wielokrotnie już słyszałaś, że z PCOS nic nie możesz zrobić i powoli tracisz nadzieję.

Czy muszę mieć zdiagnozowane PCOS, aby przyjść na warsztat?

Tak. Na warsztacie będziemy mówić już o konkretnych wskazówkach w PCOS.

Obecnie przyjmuję tabletki antykoncepcyjne lub leki na wywołanie okresu (ale mam zdiagnozowane PCOS). Czy warsztat jest dla mnie?

Tak! Jak najbardziej. Warsztat przygotowałam dla wszystkich dziewczyn, które chcą uporać się z PCOS. Tak naprawdę dobrze jest zacząć przygotowywać się do odstawienia tabletek antykoncepcyjnych już wcześniej – wtedy zwiększasz szansę na szybszy powrót regularnych miesiączek. Dlatego nawet biorąc tabletki antykoncepcyjne możesz korzystać z praktycznych wskazówek, które przedstawię Ci podczas warsztatu.

Czy będzie dostępne nagranie?

Tak, wszystkie dni warsztatów będą nagrywane. Nagranie będzie dostępne 2 miesiące od zakończenia warsztatu. Otrzymasz link do nagrania po warsztatach.

Dlaczego czas dostępności nagrania warsztatów jest ograniczony? (2 miesiące).

Ponieważ chciałabym, żebyś nie przekładała wzięcia się za swoje zdrowie (jeśli faktycznie tego chcesz) w nieskończoność. Przyjdź na warsztaty, przesłuchaj nagranie tyle razy ile potrzebujesz, zrób notatki i działaj! 

Co, jeśli nie mogę być ,,na żywo” w terminie warsztatów?

Każdy dzień warsztatowy będzie nagrany. Jednak najwięcej zyskasz będąc na warsztatach na żywo – szczególnie w dniu Q&A oraz w 3-dniu warsztatów z indywidualnym wsparciem.