.

DARMOWY WEBINAR:

5 RZECZY, KTÓRE NISZCZĄ TWÓJ CYKL

Zastanawiasz się co tak naprawdę Ci szkodzi i dlaczego możesz mieć problemy z cyklem miesiączkowym?

Koniecznie zapisz się na webinar!

Webinar odbędzie się 25.08 o godzinie 20:00.

Nie możesz być na żywo? – nic się nie martw! Każda osoba zapisana dostanie link do powtórki.

  DLACZEGO WARTO BYĆ NA WEBINARZE?

  Dowiesz się jakie są najczęstsze błędy popełniane przez kobiety na co dzień.

  Poznasz sposoby na uniknięcie czynników negatywnych dla cyklu i owulacji.

  Przekonasz się, że nawet małe zmiany mają dużą moc!

  Będziesz miała możliwość zadania pytania w komentarzu, na które odpowiem na żywo.

  Bo po prostu pogadamy! To fajna okazja, żeby się bliżej poznać.

  MUSISZ RÓWNIEŻ WIEDZIEĆ, ŻE…

  … podczas webinaru będzie miała miejsce premiera mojego kompleksowego kursu: KOMPENDIUM O CYKLU I OWULACJI! a osoby będące zapisane na webinar otrzymają najlepszą ofertę na dołączenie do kursu.

  + unikatową niespodziankę (tylko dla osób będących na żywo).

  Dlaczego zdecydowałam się na ten temat webinaru?

   Po pierwsze dlatego, że uważam, że NAPRAWDĘ temat jest potrzebny! Jest dla mnie okropnie frustrujące, gdy słyszę, że kobiety nie wiedzą, że mają wpływ na swój cykl.

  Po drugie, chciałabym, żebyś już od razu miała gotowe strategie do włączenia, aby wesprzeć swoje zdrowie. Koniec działania po omacku! Oczywiście zdaję sobie sprawę, że podczas webinaru omówię dokładnie jedynie 5 czynników, które mogą być problematyczne, ale są to czynniki szczególnie istotne.

  Po trzecie, wiem, że wiele kobiet jest zagubionych w temacie tego, co naprawdę służy hormonom i dlaczego. Na webinarze maksymalnie chciałabym wyjaśnić podstawowe kwestie.

  Po czwarte, bo jestem okropnie dumna z kursu KOMPENDIUM WSPARCIA CYKLU I OWULACJI, który będę mogła Ci zaprezentować podczas tego webinaru i dać Ci możliwość skorzystania z najniższej ceny dołączenia do niego. Ten kurs będzie w stanie odmienić Twoje spojrzenie na cykl miesiączkowy i dostarczy Ci jeszcze więcej zrozumienia i praktycznych wskazówek.

  Po prostu nie może Cię zabraknąć, jeśli faktycznie chcesz działać w zgodzie ze swoim cyklem!

  .

  Kto będzie prowadził webinar?

  Ja oczywiście! Czyli Kasia Bednarska. Jestem dietetyczką kliniczną i specjalistką zajmującą się zaburzeniami hormonalnymi i insulinoopornością. Na co dzień w mojej praktyce skupiam się na przyczynach zaburzeń, bo tylko wtedy jest możliwe celowane działanie z pełną precyzją. W efekcie takie właśnie działanie pozwoli Ci odzyskać dawną siebie i pozbyć się przykrych objawów.

  Wiem, że być może jesteś sama ze swoimi objawami, a lekarze rozkładają ręce. To, że dzieje się coś niepokojącego na pewno nie jest Twoją urodą!

  Chodź – pokażę Ci, że masz realny wpływ na swoje zdrowie i możesz działać.

  Poza tym, gwarantuję Ci, że wszystko będzie przebiegało w miłej i przyjaznej atmosferze! Nie będzie to też nudny wykład, który kojarzysz może ze szkoły lub ze studiów.

  Jeśli jesteś gotowa na to, żeby wiedzieć, jakich błędów nie popełniać w kontekście swojego cyklu – wypełnij poniższy formularz zapisu i widzimy się na webinarze!

  .