logo
logo
Zacznij tutaj!

Bardzo się cieszę, że trafiłaś bądź trafiłeś do mojego miejsca w sieci. Mam nadzieję, że znajdziesz tu to, czego szukasz.

Na początku polecam Ci zapisać się na mój Newsletter, bo co tydzień, we wtorki, wysyłam maile, które zawierają treści, jakich nie znajdziesz nigdzie indziej. Dzięki Newsletterowi jesteśmy w kontakcie.

Zrobisz to wchodząc na tę stronę [klik].

…lub korzystając z okienka po prawej stronie.

Po zapisie otrzymasz ode mnie w prezencie darmowego e-booka, pt: „30 zaleceń dzięki którym poczujesz się lepiej”.

Ten produkt doskonale wyjaśni Ci jakie są PODSTAWY żywienia, na które kładę bardzo duży nacisk. Dodatkowo dostaniesz też ode mnie 5 maili, dzięki którym poznasz mnie lepiej. W ostatnim mailu dostaniesz kolejną niespodziankę.

W ogóle wiesz kim jestem?

Jeśli nie, zdecydowanie wskakuj do działu „O mnie” [klik].

W skrócie: jestem dietetykiem, który pokazuje, że zdrowe odżywianie, to nie tylko zdrowe jedzenie. Jestem wielkim zwolennikiem racjonalnego podejścia do żywienia, więc nie zdziw się jak spotkasz mnie na pizzy. Wg mnie zdrowe odżywianie to sztuka wyborów a nie sztuka ograniczeń. Uważam też, że każdy może zrobić dla siebie coś dobrego małym nakładem pracy.

Na początek polecam Ci moje posty:

1. Koniecznie przeczytaj te dwa artykuły! [klik] i [klik]. Dowiesz się z nich jakie mam podejście do żywienia. Bo nie jest takie jak zapewne myślisz w tym momencie 😉

2. O podstawowych zaleceniach żywieniowych, bez których ani rusz [klik].

3. Wyjaśniający po co w ogóle trzeba jeść odpowiednio dużo? Wiem, że brzmi banalnie, ale przeczytaj i dowiedz się, że to wcale nie takie oczywiste 😉 [klik].

4. Jeśli masz problemy z piciem wody, wskakuj do tego artykułu [klik].

5. Jeśli pracujesz na zmiany i nocki, koniecznie przeczytaj ten tekst [klik].

6. Moim ulubionym tekstem jest artykuł o białym pieczywie, a dokładniej o białej bule. Czy to faktycznie najgorsze zło świata? Kliknij tutaj: [klik].

7. Jeśli masz insulinooporność lub cukrzycę wskakuj do pierwszej części artykułu na ten temat [klik]. Są w sumie 3 części, ale linki do nich znajdziesz w części pierwszej.

Jeśli jesteś zainteresowana bądź zainteresowany współpracą dietetyczną ze mną wskakuj na stronę „Jak wygląda współpraca? [klik]. Znajdziesz tam wszelkie potrzebne informacje.

MÓJ SKLEP

Dodatkowo prowadzę też sklep ze specjalistycznymi jadłospisami przeciwzapalnymi.

https://sklep.kbednarska.pl/

Dostępny jest jadłospis:

  • standardowy
  • wegetariański
  • wegański

… każdy w 6 kalorycznościach i w wersji na 4 lub 5 posiłków. Dostępny jest na 7 lub 14 dni. Opcja na 7 i 14 dni to zupełnie inne jadłospisy, więc dla Ciebie to jeszcze więcej zdrowia i zdrowych inspiracji. Dlatego w sklepie dostępny jest też zestaw jadłospisów, który cenowo opłaca się najbardziej :)

Zestawy tutaj:

https://sklep.kbednarska.pl/pl/searchquery/zestaw/2/phot/5

Co oznacza, że jadłospis jest przeciwzapalny? Przeczytaj mój artykuł na temat diety przeciwzapalnej i będziesz wszystko wiedzieć :) [klik].

Jesteś już na moich mediach społecznościowych?

Jeśli nie, to wbijaj koniecznie! Tak dzielę się przydatną wiedzą na co dzień i pokazuję, że można żyć normalnie, ale zdrowo. Dodatkowo bardzo często pojawiają się posty, z których dowiesz się jeszcze więcej!

FACEBOOK: @Dietetyk Kasia Bednarska HealthyChoices [klik]

INSTAGRAM: kasia.bednarska.healthychoices [klik]

Jeśli masz jakieś pytania, nie wahaj się i pisz na: [email protected]