Pewnie się ze mną zgodzisz, że dobrze wiedzieć co się dzieje w Twoim cyklu miesiączkowym, prawda?

Dosyć niewiedzy i uczucia “zamotania”! To wcale nie musi być trudne!

Przygotowałam dla Ciebie darmowego e-booka, aby ułatwić Ci proces ,,ogarniania” swojego cyklu.

✨ 7 rzeczy, które musisz wiedzieć

o cyklu miesiączkowym ✨

Niech ten e-book będzie dla Ciebie pierwszym krokiem do lepszego zrozumienia Twojego cyklu i odkrycia jego tajemnic, które wcale tajemnicami być nie powinny 🙂 

Dzięki e-bookowi dowiesz się:

Jakie są główne przyczyny problemów z cyklem.

O co chodzi z owulacją i progesteronem.

Dlaczego problemy nie są “Twoją urodą”.

Ile powinna tak naprawdę trwać I i  II faza cyklu.

Jakie badania robić i w jakim dniu cyklu.

Jakie są przyczyny zbyt skąpych i zbyt intensywnych miesiączek.

Wiem z czym się borykasz! Dlatego stworzyłam tego e-booka i jestem przekonana, że po przeczytaniu go spojrzysz na swoje zdrowie od innej strony.

Pracując z kobietami z zaburzeniami hormonalnymi udało mi się zidentyfikować główne niewiadome, które im towarzyszą. Wskazówki przelałam właśnie do tego e-booka, abyś lepiej rozumiała co się dzieje w Twoim ciele.

Chciałabym również, żebyś wyrwała się z tego myślenia, że jeśli coś się dzieje z miesiączką to dzieje się to bez Twojego wpływu, albo, że taka Twoja uroda. Absolutnie tak nie jest. Zdecydowanie masz wpływ na to jak się czujesz i jak przebiega Twój cykl miesiączkowy.

Żebyś jednak prawidłowo mogła zidentyfikować problemy i w ogóle dowiedzieć się ważnych podstaw o swoim cyklu – dlatego pobierz tego darmowego e-booka. Na pewno dowiesz się z niego wielu interesujących rzeczy.

 

Wiem, że pobierając tego e-booka zrobisz duży krok w stronę samoświadomości, co pozwoli Ci odkryć kolejne niezwykłe rzeczy, które się dzieją w Twoim ciele na co dzień.

Pobieram e-booka

DLACZEGO MOŻESZ MI ZAUFAĆ?

Jestem dietetyczką kliniczną, specjalizującą się w zaburzeniach hormonalnych, diecie w insulinooporności oraz PCOS. Działam przyczynowo, dzięki czemu jesteś w stanie realnie i długotermonowo sobie pomóc.

Wiem, że możesz być zagubiona w świecie zaburzeń hormonalnych. Wiem też, że może proszę o zbyt dużo, ale zaufaj mi! Wiem co robię! W drodze do równowagi hormonalnej pomogłam już wielu kobietom, a dzięki temu, że sama miałam zaburzenia hormonalne, jestem w stanie doskonale Cię zrozumieć. Potrafię sobie wyobrazić przez co przechodzisz.

To jak – działasz ze mną?