.

Pobierz darmowego e-booka dzięki, któremu szybciej pożegnasz się z PCOS!

.

Pewnie słyszałaś nie raz, że z PCOS nic nie możesz zrobić… To nieprawda!

Działając na prawdziwą przyczynę PCOS odzyskasz regularne miesiączki, pozbędziesz się przykrych objawów (np. wypadających włosów, trądziku, hirsutyzmu) i wejdziesz na nowy poziom energii!

E-book to kompendium, dzięki któremu lepiej zrozumiesz co się dzieje w Twoim organizmie i będziesz w stanie zaplanować skuteczne działania, które pozwolą Ci szybciej wprowadzić PCOS w remisję.

Mój e-book podchodzi do PCOS od innej strony, która być może jeszcze nigdy nie została Ci przedstawiona. Może być dla Ciebie prawdziwym “game – changerem”.

Działamy? Pobierz e-booka zapisując się poniżej:

.

Co zyskasz po przeczytaniu e-booka?

Zyskasz praktyczną wiedzę o prawdziwych przyczynach PCOS.

Działając na przyczynę PCOS prędzej czy później odzyskasz regularne miesiączki i/lub owulację.

Poczujesz się po prostu lepiej!

Lepsze samopoczucie i większy poziom energii to coś, co słyszę najczęściej na konsultacjach po wdrożeniu celowanego działania w PCOS.

Poznasz lepiej swój organizm.

Nie daj sobie wmówić, że z PCOS nic nie jesteś w stanie zrobić… Z PCOS i z jego objawami jak najbardziej można sobie poradzić!

 

To jak jesz i jak żyjesz realnie może przełożyć się na to, że PCOS zniknie, a Ty pozbędziesz się jego przykrych objawów (tj. wypadające i przetłuszczające się włosy, trądzik, nieregularne miesiączki, hirsutyzm, złe samopoczucie i brak energii).

Jako dietetyczka specjalizująca się w zaburzeniach hormonalnych  pomagam pacjentkom wyjść z PCOS już od kilku lat i wspieram je w tym procesie. Sama również miałam PCOS, po którym obecnie nie zostało ani śladu!

Wiem, że dzięki prawdziwie odżywczej diecie i kluczowym zmianom w stylu życia (zadbanie o sen, ograniczenie stresu) pełnia zdrowia jest możliwa. Bliżej niż myślisz 🙂

 

 

To co będzie kluczowe w Twoim przypadku dowiesz się z e-booka “Znajdź przyczynę PCOS!”, którego już teraz możesz pobrać bezpłatnie.

.

Mając PCOS możesz czuć się zagubiona. Prawdopodobnie:

objawy, których doświadczasz, wcześniej nie zostały zrozumiane

nikt Cię nawet dokładnie nie wysłuchał

nie wiesz nawet, co faktycznie może Ci pomóc w osiągnięciu remisji PCOS (bo tak – jest to możliwe)

nie wiesz, że PCOS da się wprowadzić w remisję

Ponieważ wiem, z czym na co dzień się borykasz…

stworzyłam e-booka, dzięki któremu, wszystko będzie dla Ciebie jasne i spojrzysz na PCOS od innej strony.

O E-BOOKU ,,Znajdź przyczynę PCOS”:

E-book jest podzielony na 3 części, które przeprowadzą Cię przez najważniejsze i kluczowe aspekty PCOS.

Co to jest PCOS?

Tutaj poznasz najważniejsze kwestie dotyczące samego PCOS i jego objawów.

Ustal czy na pewno masz PCOS.

Wiem, że bardzo często pojawia się niezrozumienie, jeśli chodzi diagnostykę PCOS, więc wszystko tu wyjaśniam.

 

Zastanów się nad przyczyną PCOS.

W tej części dokładnie opisuję każdą przyczynę PCOS, dzięki czemu będziesz wiedziała jak działać i jak realnie możesz sobie pomóc.

 

Jak widzisz, e-book, to tak naprawdę spójny system składający się z 3 kroków, który poprowadzi Cię za rękę do zrozumienia istoty PCOS, dzięki któremu szybciej sobie z nim poradzisz i odetchniesz z ulgą.

 

Wierzę, że jeśli czytasz te słowa, jesteś kobietą świadomą, która szuka właściwej drogi w PCOS już od wielu tygodni, miesięcy, a może nawet lat. 

Wierzę również, że mój e-book podchodzi do PCOS od innej strony, która być może jeszcze nigdy nie została Ci przedstawiona i prawdopodobnie będzie dla Ciebie prawdziwym “game – changerem”.

Daj sobie szansę na wprowadzenie PCOS w remisję, co będzie możliwe po dotarciu do jego przyczyny i zadziałaniu właśnie na nią!

.

DLACZEGO MOŻESZ MI ZAUFAĆ?

Jestem dietetyczką kliniczną, specjalizującą się w insulinooporności, PCOS, zaburzeniach hormonalnych i zdrowiu tarczycy. Mam rozsądne podejście do żywienia. Niczego nie zakazuję, ale szukam rozwiązań 🙂 

Zawsze stawiam bardzo mocno na znalezienie przyczyn zaburzeń, bo tylko działanie przyczynowe jest w stanie trwale Ci pomóc.

Na swojej drodze spotkałam już ogrom kobiet, którym udało mi się pomóc i które dzięki mojemu wsparciu odzyskały regularne cykle, wprowadziły PCOS w remisję i po prostu – poczuły się lepiej.